גם אם אתם אוהבים או מכורים לקניות וגם אם לא, שווה לכם לשגר מידי פעם מתנה לעובדים.

היום כל עסק כבר יודע את הנוסחה: השקעה בעובדים זו אחת ההשקעות הכי שוות לעסק, וכדאי להקדיש לנושא מחשבה, זמן ותקציב!

שידור הערכה לעובד, שיגור פידבקים, מילים טובות ותשורות – אפילו קטנות, מעמיקות את החיבור של העובד לעסק, המוטיבציה שלו להשקיע בעבודתו תעלה פלאים, זה יגרום לו להתמיד בעבודה ולהתאמץ עוד יותר כדי שהעסק שלכם ישגשג ויגדל!

מתנות לעובדים מקובל לתת לקראת החגים, במיוחד בראש השנה ובפסח אך גם את החגים האחרים ניתן בהחלט לנצל כהזדמנות להענקת מתנה, לקראת כנס או השקה בעסק, לאחר מאמץ בפרויקט מסוים ועוד.

באינדיג פרו תמצאו מגוון מתנות לעובדים עליהם תוכלו להדפיס את הלוגו שלכם בתוספת משפט מפרגן ומעריך לעובד.

למה להדפיס על המתנה?

אם אתם כבר משקיעים במתנה לעובד אל תוותרו על מיתוג והקדשה אישית על המתנה, ההדפסה תשדר לעובד שחשבתם עליו, רכשתם משהו מיוחד עבורו, המתנה תהיה שווה הרבה יותר כשלוגו החברה מודפס עליו, גם כאמצעי קידום מכירות של העסק.

כשאתם רוכשים מתנה עובדים הוסיפו לכמות ההזמנה מספר נוסף של מתנות אותם תוכלו לתת לספקים, לנותני השירות, לחברים שמאחורי הקלעים ולכל מי ששותף לעסק שלכם, הזדמנות לשדר גם להם הערכה והוקרה – השקעה סופר שווה גם עבור השירות והעזרה שתקבלו מהם בהמשך וכמובן כאמצעי קידום מכירות עבור העסק שלכם.

 

באתר אינדיג פרו תוכלו למצוא מגוון מתנות לעובדים, בכל תקציב שיש לכם החל ממתנות קטנות ועד למתנות יוקרתיות, לכל זמן, לכל סגנון ולכל מטרה.

מגוון הצעות מוכנות להדפסה בשילוב הלוגו שלכם ואפשרות לעיצוב אישי עבורכם.

תפריט